DAD TO BE skærf - Hvidt og guld
Hvidt skærf med sut og guldtekst: DAD TO BE.
Fremstillet i nylon og polyester.
Mål: 78 x 9 cm.
Hvidt "DAD TO BE" skærf – Perfekt til baby shower for den kommende far
Gør baby showeren ekstra mindeværdig med et elegant "DAD TO BE" skærf – en flot og symbolsk gave til den kommende far. Det hvide skærf er trykt med holografisk guldtekst, der elegant fremhæver hans nye rolle i livet.
Det neutrale, hvide design passer perfekt til enhver baby shower-tema og udstråler både stil og betydning. Når den vordende far får skærfet på, udstråler han både stolthed og glæde over det kommende kapitel i livet som forælder.
Skærfet er lavet i en slidstærk blanding af nylon og polyester, som gør det både holdbart og behageligt at have på. Med målene 78 x 9 cm er det let og samtidig synligt nok til at gøre indtryk på billeder og blandt gæsterne.
Et "DAD TO BE" skærf er ikke kun pynt – det er et symbol på kærlighed, forventning og den nye begyndelse. Giv far en særlig plads til festen og et minde for livet med dette unikke baby shower-tilbehør.
| - | Leverandør: |
|---|